Newsy El Shaddai

Wszystkie informacje na temat tego co nowego dzieje się w Kościele El Shaddai, jakie nowe wydarzenia organizujemy, co planujemy znajdziesz na naszym profilu na Facebooku.  Zapraszamy do regularnych odwiedzin.

https://www.facebook.com/kosciolelshaddai/

Trzeci Wymiar – audycja radiowa Kościoła El Shaddai w POP Radiu

W każdą niedzielę o godz. 19.00 w pruszkowskim POP Radiu można słuchać audycji na żywo prowadzonej przez pastora Jacka Słabego. Trzeci Wymiar – to niekonwencjonalna audycja o Bogu bez religii. Czy Bóg rzeczywiście ma wpływ na ludzkie życie? Czy może je zmienić? Czy wiara jest czymś więcej niż chodzeniem do kościoła? Trzeci Wymiar dotyka duchowego wymiaru naszego życia, który ma wpływ na naszą duszę i ciało. Prowadzący program zaprasza do studia gości i nie patrzy na kościelną przynależność. Wspólnie ze słuchaczami bada, czy dana osoba miała rzeczywiście styczność z Trzecim Wymiarem w swoim życiu. Podczas programu nie tylko rozmawiamy, ale i słuchamy dobrej chrześcijańskiej muzy – bo współczesna muzyka chrześcijańska jest czymś zupełnie innym, niż to co słychać w kościołach w niedzielne poranki.

Zachęcamy do słuchania: POP Radio 92.8 FM (Pruszków, Warszawa, Komorów, Michałowice, Brwinów, Podkowa Leśna, Ożarów, Grodzisk Mazowiecki, Raszyn i inne miejscowości południowo-zachodniego pasa okolic Warszawy) a na całym świecie poprzez internet www.popradio.pl.

Trzeci Wymiar – o Bogu bez religii. 

 

pop-radio-logo